Auto Szkoła STREFA-L została założona przez instruktorów z dużym doświadczeniem z zakresu kierowania pojazdem, jak również szkolenia przyszłych kandydatów na prawo jazdy. Od początku naszego istnienia główny nacisk kładziemy na solidne przygotowanie przyszłych uczestników ruchu drogowego i mamy w tym doskonałe osiągnięcia.

Zapewniamy miłą atmosferę, zarówno podczas zajęć teoretycznych, jak i praktyki, dzięki czemu sytuacje stresowe rozładowywane są na miejscu i nie zniechęcają do dalszej nauki.

Program szkolenia przygotowany został w taki sposób, aby kursant sukcesywnie zapoznawał się z zasadami ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz udzielania pierwszej pomocy.

Naszym priorytetem jest przeprowadzenie szkolenia w taki sposób, aby kursant nie tylko zdał egzamin państwowy, ale także bez zbędnego stresu mógł samodzielnie poruszać się w „miejskiej dżungli” Dlatego każdego kursanta traktujemy indywidualnie i do jego możliwości dopasowujemy przebieg procesu dydaktycznego.

Nasi instruktorzy to dobrze wyszkoleni młodzi ludzie, którzy z entuzjazmem i dużym zaangażowaniem traktują swoją pracę, dzięki czemu przynosi ona wymierne rezultaty.

Dysponujemy własnym, utwardzonym placem manewrowym.

Ośrodek wyposażony jest w niezbędny sprzęt i materiały dydaktyczne, służące lepszemu i szybszemu przyswojeniu potrzebnej kierowcy wiedzy.

W Auto Szkole Strefa-L kursanci uczą się jazdy samochodami Hyundai i20 (taki sam model auta obowiązuje na egzaminie państwowym w Warszawie). Wszystkie nasze auta są fabrycznie nowe i wyposażone w klimatyzację.

Nasi kursanci w ramach zajęć praktycznych poruszają się po Warszawie i okolicach z uwzględnieniem tras egzaminacyjnych, dzięki czemu stres związany z nieznajomością terenu podczas egzaminu udaje się w znacznym stopniu ograniczyć. Ponadto w naszym ośrodku możesz liczyć na pomoc instruktorów w kwestiach organizacyjnych i formalno-prawnych, związanych z zapisem na egzamin.

Jazdy doszkalające Wesoła, nauka jazdy Wesoła, prawo jazdy kat. B Wesoła, Prawo jazdy Wesoła, Szkoła jazdy Wesoła.